by Unknown author

Aparat Zapłonowy Fiat 126P Elx-Budowa

Aparat Zapłonowy Fiat 126P Elx-Budowa. Aparat zaplonowy fiat 126p najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Witam mam na sprzedaż nowy nigdy nie używany aparat zapłonowy do.

Fiat 126p ELX 7418973608 oficjalne archiwum Allegro
Fiat 126p ELX 7418973608 oficjalne archiwum Allegro from archiwum.allegro.pl

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Zembowicz naprawa samochodów polski fiat 126p 19. Wątpię w to, aby ktoś tam założył cewkę od cienkiego.

Aparat Zaplonowy Fiat 126P Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. 126p najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Fiat 126p problem z zapłonem.

Aparat Jest W Pełni Sprawny Gwarantuje To Ponadto Dodam Że Posiada Niedawno Założony Nowy Przerywacz Na Którym Jeżdżony Był Sporadycznie Od Wielkiego Święta

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Aparat zaplonowy fiat 126p najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie.

Fiat 126p aparat zapłonowy nie wiem jak ustawić aparat zaplonowy bo jest iskra a po zamontowaniu swiec nie odpala tulko je zalewa podobno trzeba odwrocic aparat o180* ale wychodzi na to samo poradzciejak to ustawic #2 30 sie. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro. Witam mam na sprzedaż nowy nigdy nie używany aparat zapłonowy do.

Www.szafraninwestycje.plzasubskrybuj Kanał I Zostaw Łapę W Górę!Dziękuję

Cewka na stół mierzymy uzwojenie pierwotne, czy ma około 3 omy (stara cewka) czy 1,7 oma (cewka zapłonu bezrozdzielaczowego, biazet). Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Pozostaje nam przykręcić resztę osprzętu silnika (sprzęgło, gaźnik, świece, aparat zapłonowy, wydech, pompę paliwa, czujnik ciśnienia oleju, oraz całe oblachowanie.

Tym Symbolem Wyróżniamy Najlepsze Sklepy W Allegro.

Oferta od osoby prywatnej ; Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Witam sprzedam kompletny aparat zapłonowy do fiata 126p.

Leave a Reply